Заїзд - Виїзд
Готово Очистити
Кількість людей
Номер 1
Готово Видалити
Забронювати

!FEST hotel

Коли ми говоримо про готель, за багатьма вторинними деталями — престижністю, кількістю зірок, вишуканістю ресторану і таким іншим, ми часто забуваємо те основне, ту функцію, що її мав би втілювати кожен готель: творити приємну невимушену атмосферу та розповідати історію. Бо саме готель – це певний перехідний портал між дорогою та місцем,в яке ти потрапляєш в часі подорожі.

Тим принципом і тими цінностями ми користались, коли створювали !FEST hotel. Це демократичний, сучасний готель. Він розповідає про наше місто, зокрема про те круте і цікаве, те справжнє, що було у Львові колись, і що зникло і залишилось лише образами на старих фото чи в пам’яті старих львів’ян. Це і Виставка крайова - найбільша в Європі промислова міжнародна виставка 1894 року, і старі львівські летовищата перші рейси, і «гіперлуп» 30-х років під назвою Люкс-Торпеда. То так і виходить, що наші гості можуть побачити це або в готелі, або уві сні.

Або і там, і там. :) Бо в нашому готелі сняться сни.

Фасад готелю зроблений з кортенової сталі, що змінює вигляд щомісяця. Інтер'єр виконаний в стилі арт, на стінах можна прочитати та побачити історію старого Львова. У холі розташовані арт-об'єкти.

До послуг гостей представлено спільні зони відпочинку, ресторан та тераса. Щоранку пропонується сніданок в форматі «шведський стіл» або «континентальний».

У готелі 69 номерів, виконаних в сучасному стилі, включно з номером, що пристосований для потреб людей з інвалідністю. Усі номери обладнані сучасною системою кондиціонування повітря, міні-баром, сейфом та телевізором.

Стійка реєстрації та послуги Room Service доступні цілодобово.

В усіх зонах готелю працює безкоштовний Wi-Fi. Для гостей готелю є невеликий паркінг (7 паркомісць).

Неподалік готелю !FEST розташований торгово-розважальний центр Forum Lviv та палац ім. Гната Хоткевича.

24/7
Трансфер
Кондиціонування повітря
Мінібар
Швидкий Wi-Fi
Ресторан
Парковка
Будильник
Бізнес центр
Room service
Забронювати