Заїзд - Виїзд
Готово Очистити
Кількість людей
Номер 1
Готово Видалити
Забронювати

Ресторан

Це теж місце зі своєю атмосферою. Як і весь наш готель, простір ресторану розповідає історію старого Львова, а бар – прямо говорить, що тут робили круті і знані речі. На стінах – колажі про історичні події міста, а як піднімеш голову, то зможеш розгледіти в люстрі частину побуту львів'ян з минулих сторіч.
Так, справді, наш бар, – то є частина старенького автобуса, зробленого Львівським Автобусним Заводом. Той профіль і ті кольори, що їх добре знають покоління пасажирів, старших за незалежність України. Такі автобуси виготовляли у Львові, а курсували вони по всій країні. Певне, в закутках колишнього союзу, десь по селах, частина отої давньої генерації громадського транспорту і далі робить свою роботу. Наш – вже відслужив, а його “лице” ми залишили в якості елементу інтер'єру і барної стійки.

Крім історичних деталей і арт-об'єктів, маєм смачну кухню, наливаємо правдиве пиво, зварене на Знесінні, вишнівку, і якби того було замало – робимо коктейлі. Часом тут можна втрафити на якусь вечірку. Бо крім попити кави і з'їсти сніданок чи обід, люди в нас збираються на різні тусовки.

З ресторану маємо вихід на терасу, яку теж використовуємо для бенкетів, презентацій і конференцій. Працюємо щодня з 8:00 до 22:00. Для резервацій чи уточнень телефонуй +38 (067) 731 37 30
Забронювати